מילוי ועיצוב שפתיים

עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים, הכולל שימוש בחומצה היאלורונית, הנחשבת לאחד מחומרי המילוי הפופולאריים כיום ומשמשת גם למילוי קמטים באזורים שונים בפנים, הינו טיפול אסתטי המשיג תוצאות ברמה גבוהה. במקום לעבור ניתוח או הליך פולשני מורכב מאד, מוצעת אפשרות של עיבוי שפתיים בטכניקות חדשניות, המתבצעות על ידי רופאים המתמחים בכך. בדומה לטיפולי מילוי הקמטים, נעשה עיבוי השפתיים באמצעות הזרקה נקודתית של חומר המילוי על ידי צינורית דקיקה במיוחד או מחט דקה, העוזרת להשיג תוצאות מדויקות מאד ומונעת גם כאב מיותר. תוצאות הטיפול ניכרות לעין באופן מיידי ויוצרות מראה טבעי לחלוטין. הליך טיפולי זה מותאם בהתאמה מלאה לגילה של המטופלת, המעוניינת בעיבוי השפתיים וכן תוך כדי התייחסות למצב פניה. 

מילוי שפתיים ועיצוב שפתיים - הטיפול

לטכניקת ההזרקה וגם לרגישות ידיי הרופא המזריק חשיבות גדולה שכן המימד האומנותי בא לידיי ביטוי בטיב ובשלמות התוצאה. ד"ר יוליה בר היא רופאה הידועה בטכניקת הזרקה מקצועית ובתחום האומנותי במיוחד (ניתן להתרשם מתוצאות הטיפולים ואף מיצירות האומנות של ד"ר בר באתר האינטרנט). בטיפול היא משתשמשת בחומרי אילחוש בשפה כך שהטיפול עצמו עובר במינימום כאב אך יכול להתבטא בהרגשת אי נוחות קלה על כך מעידות מטופליה.
הטיפול עצמו אורך בין 15-30 דקות ולרוב מצריך בין מזרק אחד לשני מזרקים בהתאם לכמות הרצויה ולרצון המטופל.

לטיפול יש כמה גישות, ניתן לעצב את מראה השפתיים על ידי הדגשת ועיצוב קונטור המסגרת של השפתיים באמצעות חומרי מילוי. כמו כן, לבצע עיבוי שפתיים הכולל הוספת נפח לשפה עליונה או תחתונה או לשתיהן יחד. לרוב לפי בקשת המטופל ובהמלצה של ד"ר בר בהתאם למצב השפתיים הטיפול משלב בין האפשרויות של עיבוי ועיצוב. התשלום הוא אך ורק לפי כמות החומר\המזרקים שניתנו בטיפול.
לאחר כשבועיים מזמינה הרופאה את המטופל לביקורת וביחד אומדים את תוצאת הטיפול לשביעות רצון המטופל, אם יש צורך בהוספה עיבוי נקודתית זה נעשה במקום.
התוצאה המומלצת היא מילוי שפתיים במראה טיבעי.